AKCIE
MERANIE HF ŽIARENIA
Ponúkame Vám meranie mikrovlnného žiarenia priamo u Vás doma iba za 100€ s DPH, v prípade namerania vysokých hodnôt, návrh na riešenie situácie v cene.
WWW stránky
Vytvorenie jednoduchej www stránky od 450€ s DPH
Počítače
Kvalitné PC s 36 mesačnými zárukami ku Vám domov pre domáce a kancelárske využitie od 500€  s DPH
Ostatné
Poradenské služby- mailom a telefónom ZADARMO

Meranie mikrovlnného žiarenia


Vážení priatelia

Keďže ma (  Vladimír Hutta) mnohí z Vás poznajú iste viete, že roky pracujem v IT oblasti ako expert pre siete LAN, WAN, či servis výpočtovej techniky a poradenstvo v celej oblasti IT ( od roku 2004 som majiteľ a hlavný servisný technik firmy AAUH- Servis PC).

Ako odborník na IT sa zaujímam aj o dopady techniky na ľudské zdravie.

Po rokoch štúdií a sledovania mikrovlnného žiarenia a jeho dopadu na ľudský organizmus som sa rozhodol vytvoriť túto stránku, aby som Vám mohol poradiť ako chrániť seba a Vašich blízkych pred nebezpečným rakovinotvorným mikrovlnným žiarením.

Nájdete tu Veľa informácií, ako zistiť koľko nebezpečného mikrovlnného žiarenia je vo Vašom okolí - ku tomu Vám ponúkam službu Informatívne meranie mikrovlnného žiarenia v bytoch, domoch a kanceláriách v celej BA iba za 100KONTAKT: 0915 720 730( V cene je meranie kompletne celého bytu- domu, meranie úniku z mikrovlnnej rúry, vypracovanie informatívneho protokolu. A v prípade namerania nevyhovujúcich hodnôt-  odporúčanie ako znížiť exponáciu mikrovlnným žiarením ).

Rad Vám poradím a pomôžem. S otázkami ohľadom mikrovlnného žiarenia sa môžete na mňa obrátiť, na mail: atuh@centrum.sk.

 

V roku 2014 dostala moja dobrá priateľka rakovinu mozgu ( bola ako manager vo firme 10 rokov nepretržite  vystavená mikrovlnnému žiareniu z mobilného telefónu, routrou vo firme, mikrovlnnej rúre pri príprave jedál, Vysielaču BTS od mobilného operátora.

Mnohí z Vás si teraz povedia, že aj tak je to všade okolo nás, áno je, ale premeraním priestorov - hlavne spacej časti bytu + detských izieb ( deti sú oveľa citlivejšie na mikrovlnné žiarenie )sa dá predísť mnohým nádorovým ochoreniam a iným ťažkostiam.

V prípade namerania vysokých hodnôt mikrovlnného žiarenia existuje dnes cela rada riešení ako sa dá pobytový priestor odtieniť od mikrovlnného žiarenia.

 

Dlhodobá exponácia mikrovlnným žiarením spôsobuje:

- Mozgové nádory (malígny gliom)

- Akustický neuróm (tumor sluchového nervu v mozgu)

- Leukémia

- Vplyv na bunkovú komunikáciu, metabolizmus a obnovu

- Alzheimerova choroba

- Zmeny imunitnej funkcie ( alergické a zápalové reakcie)

- Zmeny v aktivite mozgových vĺn

- Narušenie spánku

- Závraty

- Bolesti hlavy a migrény

- Znížený počet spermií

- Strata koncentrácie

- Zhoršenie pamäte, pozornosti a kognitívnej funkcie

- Poškodenie DNA

- Palpitácie srdca
- Koncentrácia

- Poruchy zraku
- Zábudlivá pamäť

- Kardiovaskulárne problémy
- Depresia

- Hučanie v hlave
- Únava

- Pozmenené reflexy