SPRÁVA PC PRE FIRMY A ORGANIZÁCIE Bratislava

Pri výjazde ku Vám dopravu neúčtujeme, poradenské služby mailom a telefónom zadarmo

Služba
Rozsah úkonov
V pobočke
U vás
Správa SERVEROV ONLINE
Správa serverov ONLINE(Linux servery, Win servery- Small Business Server, správa mail serverov, Exchange...)
X
od 165€/ mesiac server
Správa SERVEROV
Správa serverov ( Linux servery, Win servery- Small Business Server, správa mail serverov, Exchange...)
X
od 300€ /server
Pravidelná mesačná starostlivosť o počítače- MICRO
Do pravidelnej mesačnej starostlivosti MICRO o PC patrí: 1x mesačne pravidelné zálohovanie dát, mailov, dokumentov, účtovných softwarov, kontaktov..., ďalej kontrola vírusov, spamov, adwarov a ich odstraňovanie, ostatné opravy sú účtované podľa platného cenníka- tu má zákazník s paušálom MICRO 10% zľavu z cenníkových cien.
Cena platí od 3 PC a viac.
U viac ako 10PC, ponúkame zľavy.
X
30€/ 1PC
Pravidelná mesačná starostlivosť o počítače- MIN
Do pravidelnej mesačnej starostlivosti MIN o PC patrí: pravidelné mesačné zálohovanie dát- mailov, dokumentov, účtovných softwarov, kontaktov..., ďalej kontrola vírusov, spamov, adwarov a ich odstraňovanie, opravy siete, jej optimalizácia, čistenie vnútra PC, defragmentácie. Telefonická podpora. Testovanie kondície PC, hlavne pevných diskov. Softwarové a hardwarové opravy. V cene je jedna hlavná servisná návšteva- do 5h a jedna malá 3h návšteva, ostatné opravy sú účtované podľa platného cenníka- tu má zákazník s paušálom MIN 20% zľavu z cenníkových cien
Cena platí od 3 PC a viac. U viac ako 10PC, ponúkame zľavy.
X
40€/ 1PC
Pravidelná mesačná starostlivosť o počítače- MAX
Do pravidelnej mesačnej starostlivosti MAX o PC patrí: pravidelné mesačné zálohovanie dát- mailov, dokumentov, účtovných softwarov, kontaktov..., ďalej kontrola vírusov, spamov, adwarov a ich odstraňovanie, opravy siete, jej optimalizácia, čistenie vnútra PC- vysávanie a odprašovanie, defragmentácie. Telefonická podpora. Testovanie kondície PC, hlavne pevných diskov. Softwarové a hardwarové opravy. Neobmedzený počet návštev technika.
Cena platí od 3 PC a viac. U viac ako 10PC, ponúkame zľavy.
X
45€/ PC
Pravidelná mesačná starostlivosť školy a štátne inštitúcie dohodou po obhliadke
Pre školy a štátne inštitúcie máme špecialne zľavy, cena+ starostlivosť o PC dohodou
X
po obhliadke dohodou

Kontaktujte nás

Pokiaľ máte záujem o naše služby, servis, opravy PC, či produkty, kontaktujte nás. Môžete k tomu použiť nasledujúci formulár alebo písať na email atuh@centrum.sk, či volať na 0915 720 730.

Kontaktný formulár:

Vaše kontaktné informácie

 

Vážený klient, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky, prípadne radi Vám poradíme v otázkach výpočtovej techniky zadarmo.