AKCIE
MERANIE HF ŽIARENIA
Ponúkame Vám meranie mikrovlnného žiarenia priamo u Vás doma iba za 30€ s DPH, v prípade namerania vysokých hodnôt, návrh na riešenie situácie v cene.
WWW stránky
Vytvorenie jednoduchej www stránky od 250€ (7531,- Sk) s DPH
Počítače
Kvalitné PC s 36 mesačnými zárukami ku Vám domov pre domáce a kancelárske využitie od 400€ (12.050,- Sk) s DPH

KONTAKT:

AATUH.sk

Pribišova 7 841 01

Bratislava


mobil: 0915 720 730


Zväčšiť mapu

SERVIS - OPRAVY PC - AATUH.SK (POČÍTAČOVÁ FIRMA)

Prečo robí veľa firiem "zlé weby"

Môžu za to hlavne historické dôvody. K webu sa dlho pristupovalo podobne ako k tlačenému dokumentu. Stávali sa komplikované na pixel presné layouty, ktoré
nebrali ohľad na možné odlišnosti užívateľov. Tým sa stali webové stránky pre niek-
torých užívateľov veľmi obtiažne prístupné. Prístup k tvorbe moderného webu sa za posledných pár rokov razantne zmenil. Zmenil sa prístup k užívateľom a začína
sa naplno využívať skrytého potenciálu webu.

Nekupujte zlé weby

Rada webdesignerských firiem (a hlavne rôznych reklamných agentúr) na túto skutočnosť vôbec nezareagovala. Ich nové weby stále obsahujú veľa chýb a pre veľa užívateľov sú naďalej neprístupné. Takáto firma však vďaka všeobecnej neinformovanosti dostane zaplatené rovnako, ako za kvalitne odvedenú prácu.
Kto tým trpí, ste potom hlavne Vy a užívateľ Vášho webu

Kontaktujte nás

Pokiaľ máte záujem o naše služby, či produkty, kontaktujte nás. Môžete k tomu použiť nasledujúci formulár alebo písať na email atuh@centrum.sk, či volať na 0915 720 730.

Kontaktný formulár:

Vaše kontaktné informácie

 

Vážený klient, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše dotazy, prípadne radi Vám poradíme v otázkach výpočtovej techniky zadarmo.